LIKOVNA UMETNOST

Pri likovni umetnosti smo imeli v šolskem letu dve nalogi. Prva je vsebovala zbirko slik iz dogodkov na šoli. Najprej smo se naučili osnov za izdelavo kvalitetnih fotografij, kasneje pa smo si izbrali en dogodek in naredili fotografije na podlagi le tega. Poleg fotografij smo imeli dijaki na voljo tudi videoposnetke. Naloga je zajemala celoten dogodek, ki smo ga izbrali. Pri naslednji nalogi smo imeli na izbiro več različnih vrst fotografij, kot so krajina, makro, tihožitje, portret, itd. Preden pa smo se sploh lotili fotografiranja, smo pri pouku vsako izmed njih spoznali in bolj podrobno opisali. Vrsto smo si izbrali sami, ter zajeli fotografije, ki spadajo pod določeno temo. Nastali so izdelki, kateri so prikazani na naši spletni strani, ki smo jih objavili po obdelavi in pregledu.