Šport na GIMJES

Gimnazija Jesenice je odlična izbira za vse, ki želijo razširiti svoje znanje in pri tem ostati v dobri telesni pripravljenosti. Nudi veliko različnih športov, kateri so na izbiro dijakom, poleg tega pa ponuja še dodatne izbirne predmete pri športu, kot so nogomet, odbojka in akrobatska navijaška skupina Leteči medvedki. Dijaki imamo dobre pogoje, da med šolanjem ostanemo telesno pripravljeni. Gimnazija dijakom nudi tudi fitnes, z vso potrebno opremo. V času pouka je dostopen vsem, ki izrazijo željo. Šola ima na izbiro tudi športni oddelek, kjer imajo naši športniki odlične možnosti za izobraževanje, tudi če so veliko odsotni od pouka zaradi treningov ali tekmovanj. Dijaki smo zadovoljni s poukom športa na naši Gimnaziji, saj nam nudi vse kar potrebujemo.